Віктор Паламарчук відвідав сільськогосподарське товариство «Хорост – Поділля»

Віктор Паламарчук, перший заступник голови Хмельницької РДА, передав від Міністерства аграрної політики та продовольства України, за поданням начальника Хмельницької ОВА Сергія Тюріна, вітальний лист керівниці одного з потужних підприємств Хмельницького району, Броніславі Бондар.
Більше 20 років, ця мудра жінка очолює сільськогосподарське товариство «Хорост – Поділля».
Як би не було важко, Броніслава Францівна продовжує тримати продовольчий фронт, підтримувати наші Збройні Сили та сплачуючи податки, наповнювати державну казну. І хоча сьогодні сільське господарство стикається з безліччю викликів: мобілізація працівників, зміна клімату, зменшення попиту на продукцію, збільшення витрат на функціонування господарства, такі підприємства є основою економіки та продовольчої безпеки.
Дякуємо Вам, за вашу сумлінну та титанічну працю! Нехай все вдається з Божою допомогою та під мирним небом!