Вітання з Днем працівника соціальної сфери

Напередодні дня працівників соціальної сфери, який традиційно відзначають у першу неділю листопада, за дорученням Анатолія Катеренчука начальника Хмельницької РВА, Віктор Паламарчук перший заступник привітав працівників з професійним святом.

“У першу неділю листопада країна вшановує соціальних працівників – людей, на яких покладена дуже відповідальна і почесна місія. Тисячі людей відчувають вашу турботу, увагу і доброзичливість, бо ви щодня допомагаєте їм справитися з нелегкими життєвими обставинами і тим самим реалізовуєте активну соціальну політику держави. Без сумніву, ми й надалі разом та ефективно вирішуватимемо проблеми зайнятості населення, чесно і професійно виконуватимемо свою справу. Отож зичу Вам, шановні працівники здоров’я і наснаги, оптимізму та творчих здобутків, бажання працювати на благо людей!” – зазначив Віктор Паламарчук.