Вітання з професійним святом медиків Городоцької лікарні

Напередодні Дня медичного працівника, Анатолій Катеренчук, начальник Хмельницької РВА, привітав лікарів Городоцької лікарні з професійним святом.

Сьогодні бути лікарем не просто! Адже потрібно мати не лише професійні навички, а й бути хорошим менеджером, щоб лікувальний заклад був конкурентоспроможним та кожен пацієнт міг залишити хороший відгук. Городоцька лікарня має сучасну матеріально – технічну базу та хороший, злагоджений колектив професіоналів. Поєднавши ці складові – ви створили потужний лікувальний центр, який славиться далеко за межами Хмельниччини.

“Я щиро дякую усім медичним працівникам Хмельницького району за таку важку титанічну працю, за відданість професії. Ви гідно тримаєте медичний фронт – як на передовій так і в тилу. Бажаю достатку, високих заробітних плат, мирного неба та Божого благословення. Зі святом!”- зазначив Анатолій Катеренчук.