Вітаємо українців з Днем Української Державності.

День Української Державності – це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя. Цінуємо те, за що боролися наші предки, пам’ятаємо всіх, хто загинув у цій боротьбі, будуємо майбутнє, в якому нам самим хотілося б жити.

Сьогодні, Віктор Паламарчук, перший заступник голови Хмельницької РДА, взяв участь у заходах з нагоди Дня Української Державності, урочисте зібрання відбулося біля найбільшого стягу Хмельниччини у міському дендропарку «Поділля», де зібрались очільники місцевих органів влади та самоврядування, керівники силових структур, представники громадських організацій та громадськість міста.

В цей день особлива вдячність за тих, хто віддав життя за незалежність України та за всіх, хто міцно стоїть на захисті наших цінностей сьогодні. Нехай ми завжди пам’ятаємо і цінуємо нашу свободу та мир. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв.

Вітаємо кожного українця з його святом, з Днем української державності!