Вручила почесні відзнаки «Мати – героїня» матерям з Хмельницького району

За дорученням Анатолія Катеренчука, начальника Хмельницької РВА, заступниця голови Заряна Попадіна вручила почесні відзнаки «Мати – героїня» матерям із Старокостянтинівської, Красилівської та Заслучненської громад Хмельницького району.
Відповідно до Указу Президента України від 29 січня 2024 року №33/2024 «Про присвоєння почесного звання «Мати – героїня» за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для їх всебічного розвитку Присвоїти почесне звання «Мати – героїня»:
  •  Мороз Світлані Павлівні – матері семи дітей;
  •  Задворній Наталії Миколаївній – матері п’яти дітей;
  •  Полянчук Євгенії Миколаївні – матері семи дітей.
“Багатодітні матері заслуговують на найбільшу подяку від держави, своїх дітей та від кожного з нас. Адже ростити та виховувати таку кількість діток та турбуватися про сім`ю – вчинок надзвичайно героїчний. Ваш материнський подвиг – неоціненний! Тож зичу міцного здоров’я, терпіння, довгих років життя під мирним небом Вам і вашим дітям” – зазначила Заряна Попадіна.