Вшанували пам’ять діток, які загинули внаслідок збройної збройної агресії російської федерації проти України

За дорученням Анатолія Катеренчука начальника Хмельницької РВА, Віктор Паламарчук перший заступник, долучився до молитви, що здійснила Духовна рада міста Хмельницького, з метою вшанування пам’яті діток, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.
Також долучилися представники обласної та міської влади, силових структур та громадськість.
Щоденно росія вчиняє воєнні злочини проти населення України, зокрема і дітей. Чимало українських сімей зазнали горе, страждання та біль втрати найдорожчого – своєї дитини.
Маємо зробити усе можливе та неможливе, аби зупинити ворога, вигнати його геть з нашої землі й гідно вшанувати пам’ять кожного, чиє життя не повернути.
Тому наш обов’язок – зберігати пам’ять про невинних жертв та продовжувати виборювати мир та право на існування нації.
Вічна та світла пам’ять маленьким українцям, яких забрала війна.