Ви як?

Ці кілька місяців ми з вами вчимося відкриватися і не мовчати, коли зле. У той чи інший спосіб ділитися тривогами, не знецінювати власні емоції та не зволікати, якщо потрібна допомога. Ви вже знаєте, що на Куражі вас раді бачити, no matter what — у настрої чи без, із бажанням танцювати чи просто чілити десь осторонь із лимонадом. Тамтешній дрес-код — бути собою.
Цього разу з командою Куражу вигадали ще один спосіб розповісти про те, що вас турбує. Шукайте на локації заходу наших маленьких друзів і вписуйте в таблички відповідь на питання, з якого почався цей пост. Діліться в сторіз, аби не залишатися зі своїми переживаннями наодинці.
Якщо геть накриває, і варіант просто розказати про свій стан — вже не варіант, на території Куражу 2-3 вересня так само працюватимуть психологи «Фонду Маша», які готові поспілкуватися сам на сам і дати поради. Не проходьте повз