Виїзний прийом громадян начальником Хмельницької РВА Анатолієм Катеренчуком

З метою допомоги, підтримки та вирішення проблемних питань, 16 лютого, Анатолій Катеренчук, начальник Хмельницької районної військової адміністрації разом із першим заступником Віктором Паламарчуком, заступником начальника Хмельницького РУП ГУНП України в Хмельницькій області Євгеном Павлюком, заступницею начальника управління соціального захисту населення Налалією Лебідь, начальником відділу діловодства та контролю Інною Ратушняк,  начальником юридичного відділу Альоною Мороз, провели виїзний прийом громадян.

На особистий прийом звернулися мешканці Старокостянтинівської міської територіальної громади, з наболілими питаннями. А саме:

• щодо першочергового забезпечення житлом за рахунок коштів державної субвенції особам з числа дітей-сиріт;
  • щодо надання матеріальної допомоги на лікування;
  • щодо допомоги на придбання організаційної техніки для дітей з числа ВПО;
  • щодо проведення перерахунку раніше призначеної субсидії на оплату житлово – комунальних послуг; отримання пільг на оплату ЖКП;
  • щодо взяття на квартирний облік для отримання житла;
  • щодо отримання соціального житла  для проживання ВПО;
  • щодо бронювання працівників фермерського господарства.

Разом з міським головою, Миколою Мельничуком,  обговорили ряд питань, що стосуються забезпечення якісних умов життя населення громади, роботи об’єктів інфраструктури, соціально-економічного розвитку, забезпечення правопорядку на території громади.

По завершенню зустрічі домовилися про подальшу співпрацю та ефективну взаємодію у вирішенні спільних завдань.