ЯК НАВЧАТИ ДІТЕЙ МІННОЇ БЕЗПЕКИ: НОВИЙ ОНЛАЙН-КУРС ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ, РЯТУВАЛЬНИКІВ ТА ПОЛІЦЕЙСЬКИХ

Від мін та інших вибухонебезпечних предметів гинуть діти. Доки територія України забруднена мінами, наш обов’язок — розповісти дітям про загрозу вибухонебезпечних предметів та пояснити, як залишатися в безпеці.
МОН спільно з ЮНІСЕФ запрошують освітян пройти онлайн-курс «Як навчати дітей мінної безпеки», щоб ефективно навчати дітей правил мінної безпеки та формувати безпечну поведінку учнів різного віку.
Реєструйтеся на сайті bezpeka.info і отримайте доступ до першого модулю вже зараз!
На курсі ви дізнаєтесь про:
? підходи до викладання мінної безпеки дітям відповідно до їхнього віку та освітніх потреб;
? рекомендації для планування цікавого уроку в онлайн-форматі чи наживо;
? наповнення уроку з мінної безпеки, ідеї та матеріали для інтерактивних занять;
? практичні поради психологів, які допоможуть налаштувати дітей в умовах стресу на якісне засвоєння знань;
? міжнародні практики з викладання мінної безпеки.
Після успішного проходження ви отримаєте сертифікат із підвищення кваліфікації на 30 годин (1 кредит ЄКТС).
Курс доступний на сайті bezpeka.info. Усі учасники, які пройдуть повний курс, отримають сертифікат про підвищення кваліфікації.
Онлайн-курс рекомендований методичною радою Український інститут розвитку освіти.
Онлайн-курс розробили педагоги, фахівці з психології та захисту дітей, експерти із соціальних і поведінкових змін у співпраці з МОН, МВС та ДСНС.
Підготувало громадське об’єднання «Культурна платформа Закарпаття» за підтримки Дитячого фонду ООН UNICEF Ukraine в межах проєкту з формування культури безпеки дітей та молоді.