Заряна Попадіна передала державні нагороди родинам військовослужбовців (посмертно)

За дорученням Анатолія Катеренчука, начальника Хмельницької районної військової адміністрації, заступниця Заряна Попадіна разом із представником Хмельницького районного ТЦК та СП передали державні нагороди родинам загиблих Захисників.
Згідно Указів Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом “За мужність” ІІІ ступеня ( посмертно) нагороджено:
Військовослужбовців Городоцької територіальної громади:
  •  Солдата Костюка Віталія Володимировича;
  •  Солдата Гончарука Артема Анатолійовича;
  •  Солдата Голоху Любомира Любомировича
  •  Медаллю «ЗАХИСНИКУ ВІТЧИЗНИ» (посмертно) нагороджено солдата Хаєцького Владислава Руслановича.
Військовослужбовців Ярмолинецької громади:
  •  Старшого солдата Мережку Сергія Івановича – Орденом “За мужність” ІІІ ступеню;
  •  Старшого лейтенанта Гуменюка Віталія Анатолійовича – орденом «Богдана Хмельницького» ІІІ ступеню;
  •  Старшого сержанта Надопту Олександра Олександровича – медаллю «ЗАХИСНИКУ ВІТЧИЗНИ».
Військовослужбовця Війтовецької громади:
  •  Молодшого сержанта Білого Івана Леонідовича.
«Нажаль, надто висока ціна нашої свободи. Жодні слова та нагороди не полегшить біль втрати рідної людини…Наш головний обов’язок – пам’ятати про подвиг кожного, хто захищав та нашу державу від клятого ворога. Вічна пам’ять нашим полеглим Героям!» – зазначила Заряна Попадіна.

Військовослужбовців Городоцької територіальної громади:
🕯Солдата Костюка Віталія Володимировича;
🕯Солдата Гончарука Артема Анатолійовича;
🕯Солдата Голоху Любомира Любомировича
🕯Медаллю «ЗАХИСНИКУ ВІТЧИЗНИ» (посмертно) нагороджено солдата Хаєцького Владислава Руслановича.
Військовослужбовців Ярмолинецької громади:
🕯Старшого солдата Мережку Сергія Івановича – Орденом “За мужність” ІІІ ступеню;
🕯Старшого лейтенанта Гуменюка Віталія Анатолійовича – орденом «Богдана Хмельницького» ІІІ ступеню;
🕯Старшого сержанта Надопту Олександра Олександровича – медаллю «ЗАХИСНИКУ ВІТЧИЗНИ».
Військовослужбовця Війтовецької громади:
🕯Молодшого сержанта Білого Івана Леонідовича.
Вічна пам’ять нашим полеглим Героям!» – зазначила Заряна Попадіна.