Жодного дня світ не має забувати, що разом ми сильніші, ніж будь-який терорист – звернення Президента

Сьогодні цілий день розчищали завали у Краматорську після російського ракетного удару. Серед постраждалих були журналісти, серед яких знімальна група Reuters. Громадяни України, Америки та Британії. Російською ракетою “Іскандер” знищено звичайний міський готель – навмисно, цілеспря Цей удар постраждав семеро людей і забрав одне життя. Мої співчуття рідним та близьким. Це щоденний російський терор, який триває, тому що Росія ще має можливості продовжувати. Сьогодні також були російські удари по нашій Сумській області із застосуванням керованих авіабомб, а також удари по Харківській, Херсонській, Донецькій областях. І за все це світ не повинен припиняти тиск на державу-терориста. За ракетні удари, за керовані авіабомби, за штурми – за всю цю війну. Росія має бути змушена шукати миру.
Я дякую всім нашим партнерам, які дійсно допомагають, усім лідерам, які працюють з нами, щоб зробити нашу оборону більш надійною, а наші позиції більш безпечними. Але час дорівнює втратам. Чим довше треба чекати, тим більшу шкоду встигне завдати Росія. Всі наші переговори з лідерами, всі перемовини спрямовані на цьому – на швидкість і силу спільних рішень, на виконання наших домовленостей. Світ не має забувати ні на один день, що разом ми сильніші за будь-якого терориста. Але щоб досягти цього, ми повинні зробити справді все, щоб терорист програв.