Звернення Володимира Зеленського

Цей день приніс нам більше можливостей. Перш за все — головнокомандувач Олександр Сирський повідомив про ситуацію на полях битв. Донецька та Харківська області — де ситуація найскладніша. Залишається прямо на ключових ділянках бойових дій – працює з бригадами, на бойових позиціях. Ще рано робити висновки, але ситуація під контролем. Наші воїни нищать окупанта, який намагається просунутися: все досить напружено. Але ми підсилили напрямки, в тому числі і харківські. Багато воїнів, особливо харків’ян, встали на захист Харківської області. Вони роблять свою роботу, і я дякую їм усім за оперативність.
Я дякую всім хто допомагає Україні! Слава всім нашим воїнам, всім хто боронить нашу державу і народ!
Слава Україні!