Звернення Володимира Зеленського

Вчора в харківському секторі на війні загинула бойовий медик Госпітальєри Ірина Цибух. Вона була однією з тих, хто не тільки захищав державу, але й робив все, щоб інші долучалися, тренувалися та вчилися бути ефективними. У питаннях і прифронтової медицини, і поваги до українських воїнів – у справах пам’яті подвигу українців. Мої співчуття всім побратимам і друзям Ірини, всім її близьким, всім, хто її знав, і всім, кого вона надихала боротися за Україну та досягати результатів заради України. Дуже важливо, щоб її робота і зусилля усіх наших загиблих героїв продовжувалися.
Нехай пам’ять про всіх тих, хто віддав своє життя заради України, буде вічною і благословенною! Дякую всім у світі, хто не байдужий і робить все можливе, щоб російське зло якнайшвидше покинуло українську землю.