Звернення Володимира Зеленського

Сьогодні провів засідання штабу, присвячене перш за все захисту енергетичного сектору від російських атак та захисту наших людей від наслідків російського енергетичного терору.
Дуже конкретне завдання – забезпечити максимальну підтримку людям і громадам і зробити все можливе, щоб російські терористи не досягли своїх цілей. Життя України має бути збережено, особливо в умовах енергопостачання.
На засіданні штабу були доповіді урядовців, керівників енергетичних компаній, військовослужбовців та керівників сектору безпеки. Було прийнято конкретні рішення.
Звичайно, сьогодні на нараді штабу були доповіді та інструктажі щодо безпекової складової, а саме захисту енергетичних об’єктів від російських ударів та диверсійної діяльності В цьому напрямку також проводиться чітка робота. Вдячний всім в Силах оборони, розвідці та Силах безпеки, хто захищає нашу інфраструктуру та не дає окупанту послабити Україну.