Звернення Володимира Зеленського

Відбулася ранкова зустріч з військовими. Були присутні Головнокомандувач, начальник Генштабу, міністр оборони. Ми обговорили ситуацію в ключових областях, при цьому основний акцент наразі на Донецькій області та постачання наших сил усім необхідним. Також обговорили кадрові питання в рамках Збройних Сил України.
Вирішив замінити командувача Об’єднаних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенанта Юрія Содоля на бригадного генерала Андрія Гнатова. Також сьогодні надійшов звіт про наслідки ракетних ударів РФ по Покровську. Десятки людей отримали поранення, серед яких троє дітей. Четверо людей загинули. Мої співчуття рідним та близьким. Ми обов’язково помстимо проти цього російського нападу, і наша відповідь буде цілком справедливою.
Слава всім хто бореться за Україну!