Звернення Володимира Зеленського

Перша, Волинь. Проблеми безпеки, кордон. Все, що стосується півночі нашої країни. Волинська, Рівненська, Житомирська, Київська, Чернігівська області. Багато вже зроблено – як з точки зору укріплень, так і з мінування кордону. Однак ще є деякі інструкції для військових.
На загальнодержавному рівні працюємо над захистом енергетичних об’єктів — повинні бути виконані всі строки для конкретних об’єктів, які зараз оголошуються на нарадах. Це також буде критерієм для деяких кадрових питань.
Тут, зараз, на Рівненщині, відвідав лікарню, де отримують допомогу нашим воїнам. Дякую кожному лікарю, кожній нашій медсестрі – всім, хто повертає наших захисників до життя. Сьогодні також провели регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад.
Дякую всім нашим людям у кожній громаді України, які працюють ефективно, які допомагають всій нашій країні боронити та збільшувати можливості України.