Хмельницькі фахівці Служби порятунку застерігають людей від виникнення пожеж в житловому секторі

Рятувальники Хмельницького районного управління разом із працівниками Національної поліції та соціального захисту провели інформаційно-роз’яснювальну роботу на території Лісовогринівецької територіальної громади. Рятувальники вели роз’яснювальні бесіди із жителями та навчали їх правил безпеки, дотримуючись яких можна запобігти пожежам у домі.
Рятувальники підкреслили, що у холодну пору більшість пожеж у побуті виникають через порушення громадянами правил експлуатації опалювальних приладів, необережного поводження з вогнем та недотримання основних вимог пожежної безпеки. Тому під час бесід рятувальники закликали місцевих мешканців бути обережними при експлуатації пічного опалення, використанні електрообігрівачів та газових приладів. Фахівці Служби порятунку підкреслили, що загорання може виникнути, якщо розводити вогонь у печах з тріщинами та несправними димарями. До пожежі, та й навіть до травмування людей, може призвести використання легкозаймистих речовин для розпалу пічки. Рятувальники вказали про інші небезпеки неправильної експлуатації пічного опалення, а також електрообігрівачів, закликали громадян не нехтувати застереженнями, а дотримуватись правил безпеки, щоб запобігти біді.
Наприкінці бесід рятувальники вручили співрозмовникам листівки-пам’ятки з основними правилами пожежної безпеки.