Вітання з професійним святом!

Дорогі медичні працівники, прийміть вітання з професійним святом!

За доброю традицією у третю неділю червня відзначається День медичного працівника – одне з небагатьох свят, яке не втратило свого значення. Його відзначають усі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до порятунку людських життів.

Ваша праця воїстину героїчна і гуманна – зцілювати, повертати людям здоров’я, рятувати життя.

Скільки пацієнтів завдяки вашим старанням знову відчули щастя та радість повноцінного життя!

З вірою та впевненістю прямуйте у майбутнє, направляючи  всі зусилля на допомогу хворим, задля збереження здоров’я людей.

І нехай ваша доброта, турбота і милосердя, щедрість душі, щоденна, сумлінна, наполеглива та нелегка праця повернуться до вас сторицею!

Зі святом! Все буде Україна!