Передали державну нагороду орден «За мужність» ІІІ ступеня батькам захисника України

Сьогодні, начальник Хмельницької районної військової адміністрації, Анатолій Катеренчук разом з начальником Хмельницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Миколою Грушкою, очільником Деражнянської територіальної громади Андрієм Ковпаком передали державну нагороду орден «За мужність» ІІІ ступеня батькам нашого захисника Андрія Рудика.
Хлопець загинув у травні минулого року на Бахмутському напрямку. У 2015 Андрій поповнив лави спец призначенців. Тричі був на ротації у зоні АТО. З перших днів повномасштабної війни разом з товаришем стали на захист України. Друзі загинули в один день. Надто висока ціна нашої свободи та незалежності нашої держави.
Щира вдячність батькам за виховання справжнього Героя!  Слава Україні!