Ми будуємо цифровий та відкритий архів

«Ми будуємо цифровий та відкритий архів. Архів, який стане найзручнішим архівом в Україні з точки зору надання державних послуг» – зазначила Катерина БУРДУВАЛІС.

Під таким гаслом сьогодні відбулися громадські обговорення актуальної теми: ,,Цифровізація архівної справи: виклики, перспективи, шляхи реалізації” за участі архівістів, посадовців, науковців, громадських діячів Хмельниччини.

У заході взяли участь заступник голови Хмельницької районної державної адміністрації Заряна ПОПАДІНА, начальник архівного відділу Галина ЗАГОРОДНЯ та головний спеціаліст відділу організаційної роботи та з питань персоналу Світлана КОВАЛЬОВА.

Обговорення було  організовано Державним архівом Хмельницької області у форматі ,,відкритий простір”.

✅В рамках заходу виступили:

перший заступник голови Державної архівної служби України  Тетяна ЄМЕЛЬЯНОВА;

заступник голови Хмельницької обласної військової адміністрації Володимир ЮР’ЄВ;

директор Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України Лариса ЛЕВЧЕНКО;

офіційний представник корпорації FamilySearch International (США) в Україні Олександр СІЧКАРЕНКО;

директор Державного архіву Хмельницької області Катерини БУРДУВАЛІС.