Рятувальники Хмельниччини інформують відпочиваючих щодо безпечного відпочинку на водних об’єктах

21 червня рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу із відпочиваючими на території Хмельницького району щодо безпечного відпочинку на водних об’єктах.

Під час заходу рятувальники нагадали громадянам правила поводження на воді. Зокрема вони не втомлювались наголошувати, що кожен громадянин має дотримуватись елементарних правил поведінки на воді. А саме: купатись в пристосованих місцях, не заходити у воду на підпитку та не залишати дітей без нагляду.

Багато уваги під час рейду рятувальники приділили дітям. Завдяки такому заходу відпочивальники  покращили свої знання, а рятувальники вкотре нагадати громадянам, що людське життя є найбільшою цінністю.