Онлайн-послуги для вимушених переселенців у Дії

Відповідаємо на поширені запитання
Мільйони українців були змушені евакуюватися в безпечніші регіони України. Ми відреагували на проблеми громадян онлайн-послугами. Запустили сервіси для переселенців у Дії, щоб українці не ходили до органів соцзахисту, а отримували держпослуги зручно.
За час існування послуг:
  •  1,4+ млн українців скористалися комплексною послугою для ВПО
  •  понад 200 тисяч разів скасували довідку переселенця
  •  110+ тисяч змінили місце проживання в Дії
 Послуги зміни фактичного місця проживання і скасування довідки переселенця повністю автоматичні. Кілька хвилин — і готово! Не треба чекати рішення чиновника.
Відповідаємо в каруселі на поширені запитання про послуги для ВПО. Гортайте та діліться зі знайомими-переселенцями.
Спрощуємо життя українців, щоб ви не витрачали час на черги та поїздки у держоргани.
Послуги реалізуються Мінцифрою спільно з Міністерством соціальної політики України за підтримки «Проєкту підтримки Дія», який впроваджується UNDP Ukraine / ПРООН в Україні за підтримки Embassy of Sweden in Kyiv.
Возможно, это изображение текст
Возможно, это изображение текст «хочу вi̇дмовитися вi̇д виплат та отримати тi̇льки довдку впо зараз через дёю можливо подати тi̇льки комплексно обидв заяви: про взяття на облк та отримання допомоги для ΒΠΟ. якщо ж ви хочете отримати тi̇льки довдку впо- радимо вам звернутися до найближчого усзн та подати заяву офлайн. 4/5»
Возможно, это изображение текст