Анатолій Катеренчук відвідав місцеву пожежну команду у селі Адампіль Старосинявської громади

Анатолій Катеренчук, начальник Хмельницької РВА разом з Віталієм Здебським селищним головою Старосинявської територіальної громади, відвідали місцеву пожежну команду у селі Адампіль, з метою передачі  захисних шоломів, котрі отримали від наших друзі з Польщі.
На зображенні може бути: 5 людей
“Поспілкувався з хлопцями про нагальні потреби, ознайомився з автопарком та технікою, на якій вони працюють та умовами, в яких перебувають під час чергування” – зазначив очільник району.
Дана місцева команда обслуговує близько 20 населених пунктів. Сьогодні рятувальники посилено працюють як на передовій так і в тилу.
Дякуємо кожному, хто ризикуючи власним життям та здоров’ям, дбає про безпеку своїх односельців та жителів громади.
На зображенні може бути: 2 людини, службовий транспортний засіб та швидка допомога
На зображенні може бути: 3 людини
На зображенні може бути: швидка допомога та текст