Відбулося засідання Комісії з питань захисту прав дитини Хмельницької РДА

Сьогодні відбулося засідання Комісії з питань захисту прав дитини, за дорученням Анатолія Катеренчука,  начальника Хмельницької районної військової адміністрації засідання провела Заряна Попадіна, заступниця голови районної державної адміністрації.
Питання порядку денного:
 Про розгляд заяв, пов’язаних із захистом прав та інтересів дітей
– про усиновлення сина дружини;
– про усиновлення доньки дружини;
– про створення прийомної сім’ї на базі родини та влаштування на спільне проживання і виховання малолітніх;
– про припинення функціонування прийомної сім’ї та створення дитячого будинку сімейного типу на базі родини і влаштування на виховання та спільне проживання дитини – сироти.
Інформувала по даному питанню начальник служби у справах дітей Наталія Остафійчук.
Питання порядку денного було ретельно вивчене службою у справах дітей Хмельницької РДА.
У ході засідання було заслухано членів комісії, які брали участь у обговоренні, висловлювали власну думку та вносили свої пропозиції до прийняття відповідного рішення, яке було прийнято згідно чинного законодавства та в інтересах сім’ї.