Анатолій Катеренчук взяв участь у нараді з представниками регіонального управління сил територіальної оборони “Захід”

В Хмельницькій ОВА відбулася нарада з представниками регіонального управління сил територіальної оборони “Захід” за участю голів районних військових адміністрацій, щодо організації підготовки навчання до національного спротиву.

До слова, підготовка громадян України до національного спротиву – це сукупність заходів, які здійснюються державними органами та органами місцевого самоврядування з метою формування патріотичної свідомості та стійкої мотивації, набуття ними знань та практичних вмінь, необхідних для захисту України.

Відтак, під час засідання було розглянуто ряд актуальних питань.

А саме:
– Створення в області комунального підприємства – центру підготовки громадян до національного спротиву;
– Підготовка спеціалістів даного напрямку;
– Джерела фінансування.

Окрім того, сьогодні ми маємо приділити значну увагу патріотичному вихованню у закладах освіти. Аби підростаюче покоління було готове до будь яких викликів та мало свою чітку позицію у розбудові та державотворенні нашої країни.