На Хмельниччині відбулося засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України в Хмельницькій області

Анатолій Катеренчук начальник Хмельницької РВА взяв участь у засіданні членів Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України в Хмельницькій області.
Засідання відбулося під головуванням першого заступника начальника ОВА Сергія Тюріна. До обговорення надважливих питань порядку денного долучилися представники органів місцевого самоврядування, голови територіальних громад області, експерти. Онлайн до засідання доєдналися представники центральних органів виконавчої влади, очільники міністерств.
Під час засідання розглядались досить важливі для життєдіяльності територіальних громад питання:
  •  Надання соціальних та реабілітаційних послуг;
  •  Відновлення та розвиток економічного потенціалу області;
  •  Захист інфраструктури та цивільного населення;
  •  Надання освітніх послуг в умовах війни.
Своє бачення, конструктивні пропозиції та проблемні моменти змогли висловити як очільники громад так і представники профільних Міністерств. Адже лише в тісній співпраці, врахувавши усі нюанси, можуть прийматись важливі та ефективні для українців рішення.