У Старосинявкій громаді відбулася зустріч з дружинами та матерями загиблих Героїв

На запрошення представників ГО «Об’єднання матерів і дружин Захисників України» Інна Пікало, начальниця відділу підтримки ветеранів і членів їх сімей Хмельницької РВА, разом із психологинею Юлією Воробієвською, за підтримки ГО “Урбан Про” завітали на підтримуючу зустріч для дружин та матерів загиблих Героїв у Старосинявській ОТГ.
Присутні отримали духовну підтримку та ряд психологічних консультацій від спеціаліста відділу. Також учасниці зустрічі мали можливість поспілкуватися з юристом, щодо надання роз’яснень для вирішення правових питань з якими вони зіткнулися після загибелі своїх чоловіків або синів.
Окрім того, працівники відділу доєдналися до спільної молитви, яку проводять у громаді щомісяця в честь вшанування пам’яті полеглих воїнів.
Ми повинні бути опорою та підтримкою для членів сімей наших Героїв!
Адже воїни боролися та продовжують виборювати мирне майбутнє України.