Відбулася робоча нарада з головами громад, щодо виконання заходів по мобілізації.

За дорученням начальника Хмельницької РВА Анатолія Катеренчука, перший заступник Віктор Паламарчук провів робочу нараду, щодо виконання заходів по мобілізації.
Участь у нараді взяли представники територіальних громад Хмельницького району, начальник Хмельницького РТЦК та СП Микола Грушка, заступник начальника Хмельницького РТЦК та СП Сергій Волковський, керівники окремих структурних підрозділів районної військової адміністрації.
Питання порядку денного:
  •  Підбиття підсумків мобілізаційної роботи за минулий місяць;
  •   Уточнення військово-облікових даних;
  •  Бронювання працівників;
  •  Оповіщення військовозобов’язаних;
  •  Проходження ВЛК;
  •  Повноваження органів місцевого самоврядування під час проведення мобілізації.
У ході наради обговорили та проаналізували проблемні моменти під час виконання мобілізаційних завдань, окрім того присутні отримали рекомендації щодо подальшої роботи з питань ведення військового обліку, мобілізації та оборони.