Передали державні нагороди родинам захисників (посмертно)

Сьогодні, заступниця голови Заряна Попадіна разом з очільниками громад району та представниками районного та місцевого ТЦК та СП передали державні нагороди родинам полеглих Захисників.

Згідно Указу Президента України, за особливі заслуги у захисті державного суверенітету, територіальної цілісності, у зміцненні обороноздатності та безпеки України, вірність військовій присязі – Орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно) нагороджено:

військовослужбовця Старосинявської громади:

• Солдата Ніколова Віталія Михайловича

військовослужбовців Деражнянської громади:

• Старшого солдата Гармазія Олександра Володимировича
  • Солдата Рудика Анатолія Вікторовича.

«Біль втрати рідної людини ніколи не пройде… Ми розуміємо, що ці нагороди не зможуть загоїти душевні рани близьких, але вони є свідченням мужності та героїзму хлопців, які заради нас принесли себе в жертву. Нехай минуть десятки років, хай зміниться світ, але пам’ять про славних українських Захисників ніколи не згасне. Висловлюю щирі співчуття родинам полеглих воїнів! Вічна шана Героям!» – зазначила Заряна Попадіна.