В Хмельницькій ОВА відбулося засідання обласної робочої групи “Прозорість і підзвітність”

Сьогодні, Віктор Паламарчук, перший заступник голови Хмельницької РДА, взяв участь онлайн, у засіданні обласної робочої групи “Прозорість та підзвітність”, що відбулася у Хмельницькій ОВА.

Серед основних питань порядку денного – стан проведення публічних закупівель у липні поточного року, їх розгляд та аналіз.

В умовах сьогодення, задля раціонального використання бюджетних коштів має бути постійний моніторинг публічних закупівель. За липень місяць в області було здійснено майже 11 тисяч закупівель на суму 17 млн. Відтак сьогодні було заслухано доповідачів, у закупівлях яких було виявлено певні порушення.

Зокрема: дискримінація учасників та відхилення найбільш економічно вигідних пропозицій. Замовникам рекомендовано вжити відповідні заходи щодо усунення порушень. Відтак звертаюсь до очільників громад Хмельницького району, більш відповідально та раціонально використовувати бюджетні кошти.