Відбулася робоча нарада з головами територіальних громад району.

Сьогодні Віктор Паламарчук, перший заступник голови Хмельницької РДА разом з заступником начальника Хмельницького РТЦК та СП Сергієм Волковським провели робочу нараду з головами територіальних громад району, відповідальними особами за ведення військового обліку сільських, селищних та міських рад та керівниками окремих структурних підрозділів Хмельницької районної військової адміністрації.
Серед основних питань порядку денного:
-Створення дільниць оповіщення;
-Мобілізація військовозобов’язаних;
-Доведення нових розпоряджень;
-Бронювання працівників;
-Оновлення даних;
-Мобілізація транспортних ресурсів;
-Співпраця органів місцевого самоврядування та РТЦК.
У ході засідання підвели підсумки роботи за минулий місяць та напрацьовали алгоритм дій при виконанні подальших мобілізаційних завдань.
“На жаль, ми з вами живемо у досить непростий час. І сьогодні кожен з нас є невід’ємною ланкою у наближенні Перемоги. Саме від нашої згуртованості залежить майбутнє нашої держави та збереження нас як нації. Дякую тим громадам, котрі надають посильну допомогу та підтримують наших захисників.” – зазначив Віктор Паламарчук.