Відбулося засіданні обласної робочої групи «Прозорість і підзвітність»

Віктор Паламарчук, перший заступник голови, взяв участь у засіданні обласної робочої групи «Прозорість і підзвітність» під головуванням Сергія Тюріна, начальника Хмельницької ОВА.

На порядку денному розглянули питання щодо публічних закупівель, їх моніторинг та обговорення виявлених порушень у громадах області.
Також на розгляді було питання щодо послуги з благоустрою, замовником якого є Управління комунальної інфраструктури Хмельницької міської ради.
Заголом порушення у закупівлях були виявлені у 6 громадах області. Варто зазначити, що у більшості випадків замовник створив дискримінаційні умови. Також є порушення у підготовці тендерної документації.

Сьогодні, в умовах воєнного стану, нам потрібно працювати над ефективним та раціональним використанням коштів. Вкотре звертаюсь до очільників громад Хмельницького району більш відповідальніше ставитись до подібних закупівель та прораховувати усі можливі варіанти.