Начальник Хмельницької ОВА Сергій Тюрін провів нараду з питань соціально-економічного розвитку області

Під головуванням Сергія Тюріна, начальника Хмельницької ОВА, відбулася селекторна нарада з питань соціально-економічного розвитку області.
Участь у засіданні взяли перший заступник голови Хмельницької РДА Віктор Паламарчук, заступниця голови Заряна Пападіна, керівник апарату адміністрації Вадим Штойко, начальник управління соціально-економічного розвитку території, архітектури, забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування та державної реєстрації Вадим Ващук, начальниця управління соціального захисту населення Оксана Москалюк, начальник відділу цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Ігор Савчук.
Питання порядку денного:
– Забезпечення закладів освіти області генераторами;
– Відсутність автономного водопостачання у закладах охорони здоров’я області;
– Забезпечення закладів охорони здоров’я альтернативними джерелами живлення;
– Питання необхідності роботи в системі «DREAM»;
– Скасування заборони торгівлі алкогольними напоями;
– Реалізація ветеранської політики;
– Створення умов для населення, щодо отримання послуг у ЦНАПах.
– Відсутність фінансування, щодо ремонту автомобільних доріг;
– Відшкодування коштів перевізникам певної категорії громадян;
– Підтримка Всеукраїнського проєкту «Пліч-о-пліч»
В умовах воєнного стану вкрай важлива злагоджена робота усіх органів влади. Необхідно докласти максимум зусиль задля вирішення проблемних питань.
Відтак, за результатами засідання було визначено конкретні завдання та надані відповідні доручення.