Героя із Старокостянтинівської громади відзначено високою державною нагородою (посмертно)

Віктор Паламарчук перший заступник голови Хмельницької РДА разом з представниками районного ТЦК та СП передали високу державну нагороду родині полеглого Захисника України із Старокостянтинівської територіальної громади.
Наказом Головнокомандувача Збройних Сил України, почесним нагрудним знаком «Золотий хрест» нагороджено (посмертно) рядового Семенова Миколу Вікторовича.
“Найважче, дивитися в очі рідним і розуміти, що їхній біль втрати неможливо втамувати. Розумію, що жодні слова вдячності за мужність та відвагу вашого чоловіка та сина не можуть загоїти рани у ваших серцях, а жодна нагорода не зможе його повернути. Однак, він залишив по собі слід, який не зітреться з пам’яті народу, віддавши своє життя заради свободи кожного з нас.
Низький уклін Вам, рідні, за мужнього воїна, що боровся за майбутнє під мирним українським небом!
Вічна пам’ять та слава усім полеглим Захисникам України!” – зазначив Віктор Паламарчук.