Обрано кандидатів до Ради родин полеглих Героїв!

Сьогодні в Хмельницькій РВА обрали кандидатів до Ради родин полеглих Героїв з числа членів родин загиблих Захисників та Захисниці України в Хмельницькому районі.
Участь взяли перший заступник голови Хмельницької РДА Віктор Паламарчук, заступниця Заряна Попадіна, психологиня відділу підтримки ветеранів війни та членів їх сімей Юлія Воробієвська, член ради загиблих при Міністерстві ветеранів Наталія Дурдас та родини полеглих воїнів із територіальних громад району.
Кандидати висувалися від територіальних громад району з числа рідних полеглих воїнів. Відтак, шляхом відритого голосування, було обрано секретаря та 7 кандидатів, які готові взяти на себе відповідальність за подальшу роботу Ради та представляти інтереси сімей полеглих Захисників.
Залучення представників родин Героїв до активної діяльності Ради забезпечить можливість працювати над питаннями, які дійсно хвилюють сім’ї полеглих.