1 жовтня – День територіальної оборони України

У першу неділю жовтня в Україні відзначають День територіальної оборони. Це свято в календарі ще зовсім нове, адже територіальна оборона, як військово-цивільне формування, створена відносно недавно для протистояння збройній агресії росії. З початком повномасштабної війни до лав територіальної оборони по всій Україні влилися свідомі громадяни, патріоти, які вирішили самовіддано боронити Батьківщину від ворога.

Сьогодні територіальна оборона є невід’ємною частиною сил оборони держави і національного спротиву, складовою підготовки резервів та готовності громадян у будь-який час надати гідну відсіч окупантам.

Користуючись нагодою, висловлюємо щирі слова вдячності усім українським воїнам та добровольцям за відданість військовому обов’язку у захисті України.

Бажаємо усім міцного здоров’я, родинного добробуту, витримки та непохитної віри у перемогу.