19 квітня- день військової служби правопорядку ЗСУ

19 квітня своє професійне свято відзначає особовий склад Військової служби правопорядку ЗСУ.

Ви забезпечуєте спокій та правопорядок, нормальне функціонування військових частин. Працюєте над запобіганням вчиненню і припиненню злочинів та інших правопорушень у Збройних силах України, берете активну участь в охороні військових об’єктів та забезпеченні громадського порядку.

Свій святий обов’язок з охорони територіальної цілісності України «військові поліцейські» гідно несуть в умовах російської агресії. Особливо зараз, коли московські нелюди відкрито вторглися на нашу українську землю.

Дякуємо всьому особовому складу та ветеранам Військової служби правопорядку у Збройних Силах України за сумлінне виконання службових обов’язків.

Слава Україні! Героям Слава!