210 років з дня народження Тараса Шевченка, вшанували пам’ять Великого Кобзаря.

Сьогодні, 9 березня, у день 210-річчя від дня народження Тараса Шевченка відбулися урочистості з нагоди вшанування пам’яті Великого українського поета.
Відтак, за дорученням начальника Хмельницької районної військової адміністрації Анатолія Катеренчука взяв участь у вшануванні перший заступник Віктор Паламарчук. Також участь у заході взяли керівництво області та силових структур, представники громадських організацій.
Присутні поклали квіти до підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку у центрі міста.
Тарас Шевченко став для української нації великим генієм та пророком. Вже кілька століть підряд кожен його твір надихає наш народ та дає йому силу на боротьбу за свободу та гідність. І саме сьогодні, вони найбільш актуальні…
Тож, борімося й поборемо! Ми вистоїмо та виженемо ворога з нашої землі та збудуємо те майбутнє, про яке мріяв Тарас Шевченко.