22 грудня своє професійне свято відзначають працівники енергетичної галузі України!

За дорученням Анатолія Катеренчука  начальника Хмельницької районної військової адміністрації, Віктор Паламарчук перший заступник привітав зі святом представників найсвітлішої професії – енергетиків краю.

Робота працівників енергетичної сфери завжди була важливою та вкрай складною. А особливо сьогодні, коли ворог нещадно б’є по енергетичній інфраструктурі, енергетики країни гідно тримають свій фронт. Вночі та вдень, у будні та свято, вони відновлюють електромережі та роблять усе можливе, або українці були зі світлом.

«Шановні енергетики! Наші мужні та незламні воїни світла! Дозвольте мені від імені Анатолія Федоровича Катеренчука привітати вас із професійним святом! Дякую, за сумлінну та плідну працю, професійну майстерність, відданість справі та вагомий внесок у розвиток енергетичної галузі Хмельницького району. Бажаю вам та вашим родинам мирного неба, благополуччя, достатку та сімейного затишку. Божого благословення та якнайшвидшої Перемоги!» – зазначив Віктор Паламарчук.