22 вересня 2022 року в Городоцькому ліцеї №4 відбулося урочисте відкриття шкільного швейного коворкінгу.
На захід завітали Городоцький міський голова Неоніла Андрійчук, депутат Хмельницької обласної ради Володимир Поворозник, секретар міської ради Олена Гріх, начальник відділу освіти, молоді та спорту Сергій Рибак, представники Хмельницької обласної громадської організації «За конкретні справи» та інші.
У червні Городоцький ліцей №4 переміг у конкурсі, оголошеному громадською організацією «Освіта для успіху» для участі в проєкті «Зміцнення місцевої економіки та доброго самоврядування».
Проєкт реалізується за підтримки Ради Європи. Метою проєкту є створення в ліцеї швейного коворкінгу.
Відкриття швейної майстерні дозволить школярам запустити виробництво екосумок, дитячих розвивальних килимків та іншої швейної продукції.