23 серпня в Україні відзначають День Державного Прапора

Саме у цей день у 1991 році група народних депутатів внесла синьо – жовтий прапор у сесійну залу Верховної ради, а вже 4 вересня його урочисто підняли над будівлею парламенту. Він символізує нашу українську ідентичність, нашу незламність та боротьбу за волю

З нагоди свята біля головного стягу області зібрались представники влади, силових структур, керівники установ та організацій. Участь в урочистостях взяв перший заступник начальника Хмельницької РВА Віктор Паламарчук.
Під звуки державного гімну було урочисто піднято головний державний символ країни. Усіх героїв, котрі віддали своє життя за нашу незалежність та аби жовто – блакитний прапор ще довго майорів над Україною, вшанували хвилиною мовчання.
На зображенні може бути: 6 людей
На зображенні може бути: 7 людей