“Емоційні бурі”. Як з ними впоратися?

Попросити допомоги, коли важко, – це не слабкість. Це – сила. Адже час від часу усі ми переживаємо стрес і кожному з нас потрібне не лише дружнє плече та сусідська порада, а фахівець, здатний професійно зарадити і допомогти.
Коли “емоційні бурі” захоплюють вас і від цього страждає ваша сім’я,
відсторонення та замикання в собі лише погіршують ситуацію.
Натомість, підтримка спеціаліста і спільна робота над емоційними подразниками, здатні відновити ваш психоемоційний стан. А також – допомогти знайти грунт під ногами.
У цьому – одна з цілей роботи Центрів життєстійкості – безкоштовних просторів, відкритих для усіх мешканців громади.
Команди психологів та фахівців із соціальної роботи таких Центрів проходять курс “Самодопомога Плюс” від фонду World Health Organization Ukraine і вчать на групових заняттях знаходити опору, долати кризові стани та “включитися в життя”.
Опанувати навички самодопомоги – це ще й зрозуміти, як у майбутньому допомагати рідним.
Більше про те, де вже працюють Центри життєстійкості, а де готуються до запуску – читайте за посиланням: https://www.msp.gov.ua/news/23555.html
Проєкт реалізується Міністерством соціальної політики і є складовою Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як? Першої леді Олена Зеленська.