26 березня – День Національної Гвардії України

Вітаємо вас, дорогі гвардійці! Бажаємо міцного здоров’я, залізного терпіння і хороброго духу! Нехай всі ваші цілі і мрії будуть легко досяжні! Залишайтеся такими ж сміливими, сильними і цілеспрямованими! Знайте, ви приклад мужності для всіх чоловіків у нашій країні й за її межами!

Нацгвардія призначена для гарантування громадської безпеки та охорони порядку, захисту життя, прав, свобод і законних інтересів громадян, суспільства й держави. До її обов’язків також входить участь в антитерористичних операціях, припинення діяльності незаконних воєнізованих або збройних формувань, терористичних організацій, організованих груп і злочинних організацій.

Своє професійне свято – День Національної гвардії – її службовці отримали у 2015 році. Указом президента України від 18 березня 2015 року його було призначено на 26 березня.