27 березня – Міжнародний день театру

Шановні актори, драматурги, сценаристи, усі, чиє життя пов’язане з театром!

Щороку 27 березня відзначається Міжнародний день театру. Це професійне свято людей, які присвятили своє життя служінню великому і прекрасному театральному мистецтву.

У Міжнародний день театру щиро вітємо всіх театральних діячів, працівників театрів, усіх, чиє життя пов’язане з театральною сферою, з цим прекрасним святом. Ви силою свого таланту розкриваєте в людях їх найкращі якості, вчите вічним істинам добра й краси.

Свій початок свято Дня театру бере з 60-х років XX століття. Засновано воно було з ініціативи Міжнародного інституту театру в 1961 році. Перше святкування відбулося у 1962 році. Послання до діячів театрального мистецтва тоді було написано культовим французьким художником, письменником і драматургом Жаном Кокто.

Цього дня на сценах театрів по всьому світу дають найкращі вистави, зокрема й благодійні. А на адресу всіх театральних акторів лунають різноманітні привітання та побажання.

Від усього серця бажаємо всім, чиє життя нерозривно пов’язане з театральним мистецтвом, натхнення, благодатних умов для розвитку вашого таланту, втілення творчих задумів, успіхів, здійснення мрій та прихильності муз!