28 лютого – День патрульно-постової служби України

Щороку 28 лютого в Україні вітають працівників патрульно-постової служби та дякують їм за роботу.

Це свято було засновано 2010 року. ППС України було створено у 2006 році після ліквідації міліції. Працівники служби охороняють правопорядок у громадських місцях, припиняють правопорушення, допомагають розкрити злочини.

В обов’язки працівників ППС України входить – підтримка правопорядку в громадських місцях, припинення протиправних дій, участь у розкритті злочинів та їх профілактика, а також підтримання зв’язку та взаємодія з населенням.

Вітаємо працівників патрульно-постової служби України! Бажаємо життєвої енергії, впевненості, міцних сил, здоров’я, мужності, рішучості і героїчних вчинків, ніколи не втрачати пильності. Нехай всі виклики закінчуються мирно, спокійно, а удача незмінно буде поруч!