30 квітня – День прикордонника України

Прийміть вітання з нагоди професійного свята – Дня прикордонника України!
Ваша служба нелегка і небезпечна, вимагає дисципліни і витримки, але водночас це почесний обов’язок, який дозволяє громадянам мирно жити, працювати, будувати майбутнє.
Ви – зразок професіоналізму, витримки й сміливості! Ваша стійкість та мужність, нелегка служба вдень і вночі, у спеку і холод є яскравим прикладом для прийдешніх поколінь.
Саме прикордонники першими вступили в бій з ордою і своєю мужністю довели, що українські воїни нищитимуть загарбників до останнього подиху.
Шановні охоронці рубежів держави, бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, родинного миру і спокою. Нехай любов до Батьківщини й людська шана надихають вас на нові звершення у благородній справі вірного служіння народу України!