Ваша робота на перший погляд може здатися непомітною, але не у ці важкі часи війни. Саме на ваші плечі лягає безкомпромісна відповідальність – виявляти і вистежувати ворожі цілі, що безцеремонно вриваються у наш повітряний простір. Саме ви першими сповіщаєте нас про небезпеку і робите усе можливе, аби наші протиповітряні сили знешкодили усю погань, що несе смерть в наші домівки.
Велика вдячність вам за вашу службу і за збереження наших життів.
![](https://km-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/406072077_744884074348575_9009899876611414390_n.jpg)