Мінрегіон NEFCO спрямує кошти на відновлення критичної інфраструктури в громадах

За підтримки Мінрегіону NEFCO спрямує €50 млн на відновлення критичної інфраструктури в громадах
7 вересня Міністерство розвитку громад та територій України уклало Меморандум про співпрацю з Північною екологічною фінансовою корпорацією (NEFCO).
? «NEFCO — одна з небагатьох міжнародних організацій, що працюють з громадами та малими містами України. Тим вагоміша співпраця! Меморандум дасть можливість доступу до програм NEFCO та фінансування на €50 млн для відновлення систем життєзабезпечення громад — води й тепла. Ці кошти виділені Європейським Союзом в рамках EU Emergency Support Instrument Вдячний за ініціативу NEFCO — будемо працювати разом!» — зазначив Олексій Чернишов.
Передбачається розширення програми до €200 млн за рахунок підтримки інших донорів. Кошти будуть спрямовані на житло для ВПО та відновлення соціальної інфраструктури, серед них закладів освіти, охорони здоров’я, об’єктів надання адміністративних послуг.
✔ Нагадаємо, раніше Міністерство розвитку громад та територій України підписало зміни до Меморандуму про взаєморозуміння з Міжнародною федерацією Червоного Хреста та Червоного Півмісяця (МФЧХ і ЧП) та Товариством Червоного Хреста України (ТЧХУ), якими розширюється співпраця у межах програми «Прихисток».