8 травня – День пам’яті та примирення

До Дня пам’яті та примирення відбулось традиційне покладання квітів до меморіального комплексу на військовому кладовищі та вшанування пам’яті загиблих на полях Другої світової війни та україно-російської війни яка триває зараз.

Віктор Паламарчук перший  заступник начальника Хмельницької  районної військової  адміністрації, Сергій Тюрін, в.о. начальника Хмельницької ОВА, представники обласної та міської ради, духовенства, силових структур  та члени ветеранських організацій області та міста, громадськість – прийшли вшанувати пам’ять воїнів-визволителів.

Україна вдруге відзначає День пам’яті та примирення в умовах повномасштабного вторгнення росії. Сьогодні ми знову згадуємо усіх хто не повернувся з війни захищаючи свою землю, свою країну, свою родину! Світла пам’ять героям!