88 батальйон територіальної оборони відзначив річницю з дня створення

Начальник  Хмельницької РВА Анатолій Катеренчук, перший заступник голови ОВА Cергій Тюрін, голова Шепетівської РВА Олексій Глушаков та командир окремої бригади ЗСУ, підполковник Валентин Бігус, привітали бійців 88 батальйону територіальної оборони  з річницею створення.
Посадовці висловили слова щирої вдячності за відданість Батьківщині та сумлінну службу, адже сьогодні військовослужбовці щодня стоять на захисті рідної землі.

Окремо гості оглянули місце дислокації військових та мали можливість спостерігати, як бійці проходять інтенсивну теоретичну та практичну підготовку до ведення бойових дій.

З нагоди річниці від дня створення батальйону територіальної оборони військовослужбовців було нагороджено відзнаками обласної військової адміністрації з врученням подарунку.

Окремо Сергій Тюрін передав керівництву батальйону синьо-жовтий стяг з побажаннями від начальника ОВА Сергій Гамалій та відзначив високий рівень бойової підготовки наших захисників.